banerDiscoverIndia

Discover India, wrzesień 2017 – Viva Kultura na tournee po USA

Tegoroczny wrzesień spędziliśmy na festiwalowym tournee po wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Idea występów za oceanem pojawiała się i znikała od kilkunastu lat. Tym razem wszystko potoczyło się wyjątkowo błyskawicznie, nawet zdobycie w Warszawie wiz dla międzynarodowej grupy artystów w trakcie trwania imprez na Bałtykiem okazało się do zrealizowania. Nasi partnerzy stanęli na wysokości zadania. Wystąpiliśmy w wielu ważnych i ciekawych miejscach. Pokonując setki mil poznaliśmy USA z wielu stron. Spotkaliśmy się z bardzo ciepłym przyjęciem, w wielu miejscach otrzymaliśmy owacje na stojąco. Za nami dwanaście wspaniałych imprez, między innymi na kilku stanowych Uniwersytetach, Rochester Fringe Festiwal, nie zabrakło oczywiście imprezy w Nowym Jorku.
Na potrzeby całości przygotowaliśmy w internecie strony w jez. angielskim gdzie reklamowaliśmy oraz komentowaliśmy na bierząco całość tournee.

https://www.facebook.com/discoverindiafest/

Serdecznie dziękujemy publiczności za ciepłe przyjecie, artystom za wspaniałe występy oraz organizatorom za zaproszenie, zaopiekowanie się nami oraz organizację całości.