VIVA kultura Woodstock Pokojowa Wioska Kryszny z lotu ptaka

Pokojowa Wioska Kryszny 2014

Startujemy 29 lipca (wtorek) o godzinie 16:00, dystrybucją gorących wegetariańskich posiłków. W menu tradycyjnie jak co roku: ryż, gulasz sojowy z warzywami, słodka halawa i papadam-indyjski wafel. Cena porcji od dwóch lat bez zmian – 8zł. Posiłki wydawać będziemy praktycznie nie przerwanie przez cały czas trwania Przystanku.

30 lipca (środa) o godz. 10:00 startują wszystkie atrakcje Pokojowej Wioski. Warsztaty: joga, sztuka szczęścia, moc dźwięku; dyskusje filozoficzne; indyjski makijaż; wystawy; indyjski bazar i inne ciekawostki. Zapraszamy również do namiotu „Mantra Jogi”, gdzie od godziny 17:00 do późnych godzin nocnych zapraszamy do zakosztowania medytacji w tańcu.

W dniach 30.07-02.08 (środa-sobota) w godzinach 14:00 – 17:00 zapraszamy na program artystyczny na naszej scenie głównej. Trzy godziny z artystami Festiwalu Indii – między innymi: widowiska teatralne, pokazy tańców indyjskich w wykonaniu Sankhya Dance Creation z Bombaju.

02.07 (sobota) o godz. 15:00 zapraszamy na happening w środku Pokojowej Wioski – Kolory – Zmiana Wibracji Ziemi. Prowadzą muzycy zespołu ŜANĜO – Zmiana Wibracji Ziemi.