Fundacja VIVA Kultura
VIVA kultura Festiwal Indii
VIVA kultura Festiwal Indii

Jako fundacja istniejemy od 2000 roku. Postawiliśmy na wartości nie przemijające, które cenimy i popularyzujemy. Promujemy kulturę starożytnych Indii z jej nieprzemijającymi wartościami oraz zdrowe radosne życie. Stale poszukujemy, odkrywamy i dzielimy się tym co postrzegamy za najcenniejsze. Organizujemy festiwale i happeningi, przygotowujemy również kameralne spotkania. Promujemy artystów docenianych i lubianych oraz początkujące, obiecujące talenty. Propagujemy zdrowy styl życia. Od stycznia 2005 jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego.

Fundacja Viva Kultura

ul. Czajewicza 5/7/42
05-500 Piaseczno
REGON 017453889
KRS 0000078882
NIP 123-09-54-459

Kontakt

tel. +48 603122054 (Agnieszka Dawidowska – Prezes Fundacji)
tel. +48 601770849 (Roman Dawidowski – menadżer)
e-mail: info@vivakultura.pl

Millennium SA
 98 11602202 0000 0000 27671394

Wolontariat

Nasze działania urzeczywistniają się jedynie dzięki bezinteresownej pracy setek ludzi. Łączą nas idee, zainteresowania, chęć dzielenia się swoimi umiejętnościami, talentami. Wspólnie tworzymy nasze sukcesy, budujemy więzi i przyjaźnie. Nasi wolontariusze pochodzą z wielu krajów, ale przede wszystkim przyjeżdżają do nas z Ukrainy, Rosji, Węgier i Polski.

Tutaj możesz zapoznać się z naszą polityką ochrony danych osobowych zgodnie z RODO

Nasze Projekty

Organizujemy wydarzenia kulturalne z wiarą w ich pozytywny wpływ na rozwój zarówno jednostki jak i całego społeczeństwa.

Organizowany przez nas Festiwal Indii ma już swoją ćwierć wieczną tradycję. Kolorowa, niezwykła impreza wyrosła z naszej fascynacji Indiami, kulturą, sztuką i filozofią. Zaczynaliśmy nieśmiało, wraz z ustanowieniem fundacji nasze działania nabrały rozpędu. Obecnie jesteśmy największym Orientalnym happeningiem w Polsce. Z festiwalem Indii odwiedziliśmy również Włochy, Australię, Hong Kong i Brazylię. Zorganizowaliśmy również dwa tournée Festiwalu Indii w Indiach.

Tradycyjnie miejscem festiwalu jest Bałtyckie wybrzeże. Każdego lata gramy około 50 razy, dotykamy serc setek tysięcy ludzi dzieląc się bogactwem Orientu.

Viva Kultura uczestniczy również w największym wydarzeniu muzyczno-kulturalnym odbywającym się w Polsce, jakim jest Przystanek Woodstock. Z Przystankiem jesteśmy od pierwszej edycji. Organizując Pokojową Wioskę Kryszny na Woodstocku stwarzamy kolorowy zakątek, gdzie dzielimy się nieprzemijającymi wartościami, organizujemy pokazy, warsztaty oraz koncerty. Na Woodstocku organizujemy również wielką akcję kulinarną. Kilkuset naszych wolontariuszy przetwarza dziesiątki ton produktów spożywczych na smaczne, wegetariańskie potrawy. W ciągu 4 dni imprezy, serwujemy ponad 120 tysięcy porcji gorących posiłków