Woodstock - Fundacja VIVA Kultura
VIVA Kultura na Festiwalu Woodstock
VIVA Kultura na Festiwalu Woodstock
VIVA Kultura na Festiwalu Woodstock

Jesteśmy z Przystankiem od pierwszej edycji. Wnosimy ze sobą barwy i smaki Orientu, dzielimy się filozofią i nieprzemijającymi wartościami. Organizujemy na Woodstocku warsztaty, happeningi oraz muzyczną scenę. Tworzymy ogromne zaplecze gastronomiczne, gdzie kilkuset wolontariuszy pracując nieprzerwanie w ciągu czterech dni przygotowuje ponad 120 tys. porcji gorących wegetariańskich posiłków.

Tworzona przez nas Pokojowa Wioska na Woodstocku to scena z jej atrakcjami oraz namioty rozsiane po terenie Wioski. Na scenie do rana do wieczoru gości kultura Indii, czyli pokazy tańców, jogi, sztuk walki, magii oraz filozofia i tradycyjna muzyki Indii. Wieczorami rozpoczynamy koncerty. Codziennie gościmy 5-6 znanych i lubianych woodstockowej publiczności zespołów muzycznych. Rozbrzmiewają rytmy reagge, ska, punka i innych rodzajów muzyki. Każdy ma szansę pojawić się na naszej scenie, promujemy młode talenty i zapraszamy zespoły już znane. Zgłoszenia zbieramy przez kilka miesięcy przed Przystankiem. Koncerty w naszym namiocie uchodzą za jedne z bardziej klimatycznych na Woodstocku.

W namiotach tworzących Pokojową Wioskę odbywają się warsztaty jogi, sztuki szczęścia, spotkania z astrologiem, filozoficzne dysputy, poza tym znajdziecie w nich wielki indyjski bazar, wystawy tematyczne i inne atrakcje.

wds17baner

Scena muzyczna w Pokojowej Wiosce Kryszny na XXIII Przystanku Woodstock

Startujemy z przyjmowaniem zgłoszeń na scenę muzyczną Pokojowej Wioski Kryszny na 23 Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. W tym roku grać będziemy w dniach 2-5 sierpień, przed nami 28 koncertów!!!, gramy 4 dni od środy do soboty. Przyjmujemy tylko kompletne zgłoszenia (wypełnione zgodnie z formularzem i zaopatrzone w wymagane załączniki). Zgłoszenia przyjmujemy do końca […]

ktozagra2016

Zgłoszenia na scenę Pokojowej Wioski Kryszny 2016

Rozpoczynamy zbieranie zgłoszeń na tegoroczną scenę Pokojowej Wioski Kryszny na XXII Przystanku Woodstock. Zainteresowane zespoły, czy też projekty muzyczne prosimy o pobranie formularza zgłoszeniowego, który jest załącznikiem do tego posta. Informacje zwrotne zgodnie z formularzem proszę przesyłać mailem na adres info@vivakultura.pl . Proszę nie dołączać plików mp3 do korespondencji. Zbieranie zgłoszeń trwać będzie do końca […]

2016_wds

Przystanek 2016

Przed nami 22-drugi Przystanek Woodstock. Latem 2016 gramy od 13 do 16 lipca. Z końcem tego roku zamieścimy na naszej stronie internetowej oraz profilu FB formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia będziemy przyjmować do końca lutego. Następnie zajmiemy się wybieraniem kapel, które pojawią się na scenie Pokojowej Wioski Kryszny 2016.