Pol’and’Rock

Viva Kultura uczestniczy w Pol’and’Rock Festival (wcześniej Przystanku Woodstock) od jego pierwszej edycji. Wnosimy ze sobą barwy i smaki Orientu, dzielimy się filozofią i nieprzemijającymi wartościami. W swojej strefie organizujemy warsztaty i happeningi, jednak nasze najprężniejsze działania w ramach Pol’and’Rock Festival to ogromna strefa wege-gastronomiczna, w której przygotowujemy i karmimy ponad 120 tys. ludzi każdego roku, oraz scena muzyczna Viva Kultura, na której gościmy 28 zespołów w każdej edycji. Na Pol’and’Rocku gramy cztery dni, zaczynając dzień przed oficjalnym rozpoczęciem imprezy. W ciągu czterech dni przez naszą strefę przewija się kilkaset tysięcy ludzi.

Pol’and’Rock Festival w naszej strefie trwa cztery dni, tradycyjnie zaczynamy dzień przed otwarciem festiwalu.

Pokojowa Wioska na Pol’and’Rock to nasze największe działania w ciągu roku. Na stworzenie i funkcjonowanie tak wielkiego przedsięwzięcia składa się praca ponad pięciuset wolontariuszy z całego świata. Każdego dnia od godziny 10:00 otwieramy namioty wioski z przygotowanymi atrakcjami: warsztatami (jogi, samorozwoju, arteterapii, astrologii, ekologii, itp.), indyjskim makijażem, księgarnią muzyczną i książkową, namiotem medytacyjnym. Strefa wegetariańskiej gastronomii startuje u nas również o 10:00 i działamy do ostatniego głodnego, zamykając często po północy. Scena muzyczna Viva Kultura działa prężnie przez cztery dni, w godz. od 13:00 do 15:30 prezentujemy program artystyczny (widowiska teatralne, pokazy tańców, sztuki walki, itp.), od godz. 16:00 startujemy z koncertami, które trwają do godz. 00:30.

W ciągu wszystkich lat Przystanku Woodstock oraz Pol’and’Rock Festival przygotowaliśmy i wydaliśmy w sumie ponad 2,5 miliona porcji gorącego wegetariańskiego pożywienia.
Każdego roku na naszej muzycznej scenie Viva Kultura odbywa się dwadzieścia osiem koncertów.
Strefa Viva Kultury na Pol’and’Rock to poza wegańskim jedzeniem i koncertami również warsztaty, spotkania, medytacje i wiele innych atrakcji.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial